Saksağan

Saksağan
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Kahve falında saksağan görmek genellikle fal sahibinin yaşayacağı ya da maruz kalacağı bir takım üzücü olaya işarettir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda geçecek olan münakaşa sizi sıkıntılı ve üzgün bir duruma düşürebilir. Kahve falında saksağan kuşu sembolü görmek fal sahibi ya da fal sahibinin çevresindeki bir kişinin yaşayacağı mutsuzluğu ve sıkıntıyı işaret eder.

Kahve Falında Saksağan

Kahve falında saksağan görmek genellikle iş hayatınız ile ilgili bir takım kararları alırken başvuracağınız bazı yollara da işaret eder. Çevrenizden yardım isteyebilir ya da büyük bir risk alabilirsiniz. Kahve falında görülen bu sembolün bir diğer anlamı da karşınıza çıkacak olan büyük bir fırsata işarettir. İş hayatınızda elinize geçecek olan bir fırsat kısa süre içinde kapınızı çalacak ve elinize geçecek olan bir miktar para ile bazı sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz. Bu sebep ile bazı durumlarda harcamalarınıza ve önceliklerinize özen göstermelisiniz.

Falda Saksağan

Kahve falında saksağan görmek genellikle aşk hayatınızda da bazı sıkıntılara delalettir. Partneriniz ile aranızda geçecek olan bir tartışma sizi üzebilir ve sıkıntıya sokabilir. Bu durum ile ilgili kendinizi daha az düşünmeli ve partnerinize de hak vermelisiniz. Kahve falında görülen bu sembol genellikle hayatınızın daha da rutin bir hale geleceğinin de işaretidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git