Şapkalı Adam

Şapkalı Adam
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.264 kez okundu.

Kahve falında şapkalı adam görmek devlet katında olan bir olayda sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu durum sizi oldukça zor bir vaziyete sokacak ve sıkıntılarınız çok olmamakla birlikte artışa geçecek. Hayatınızı daha iyi bir konuma getirmek için göstermekte olduğunuz çabalar ve uğraşların kısa süre içinde karşılığını alacaksınız. Hayatınızın daha iyi bir konuma geleceği anlamına gelen şapkalı adam sembolü risk taşıyan bir semboldür.

Kahve Falında Şapkalı Adam

Kahve falında şapkalı adam genellikle iş hayatınızda da bazı stresli olaylara işarettir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan bir fırsat sizi oldukça üst bir makama ulaştırabilir. Bu durumda elinizden geldiğince büyük adımlar atmalı ve temkinli davranmalısınız. Şapkalı adam sembolü oldukça sıkıntılı bir sembol anlamına da gelmektedir. Bu sembol tehlikenin de habercisidir. Kahve falında şapkalı adam fincanın dibinde ise bu durum sizin için oldukça hayırlı bir anlama gelmektedir. Kısa sürede maddi sıkıntılarınızdan arınacak ve bol bereketli bir döneme gireceksiniz.

Falda Şapkalı Adam

Kahve falında şapkalı adam görmek hane içinde başınıza gelecek olan bir olaya ve bu olay ile ilgili bazı sıkıntılara da delalet eder. Kendiniz ile ilgili bir takım olaylara bakış açınızı değiştirmenizde fayda var. Hayatınızı korumaya almak için bazı sırlarınızı açığa çıkarmamaya özen göstermelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git