Sincap

Sincap
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.487 kez okundu.

Falında sincap görülenler, hem arkadaşlarını hem de eşlerini seçerken çok dikkatli olmalıdır. Bununla beraber sincap kişiyi iş hayatı konusunda da uyarabilir. Yeni projelere atılacak imzalar söz konusu olabilir. Bir diğer anlamda ise sincap, hayattaki belirsizliklerin düzene oturtulması gerektiğine yorumlanır.

Falda Sincabın Anlamı Nedir?

Fincanda görülen sincap, aile büyüklerinden birinin hayır duasını aldığınıza delalet eder. Ayrıca aile içinde çok sevildiğinize ve sürekli desteklendiğinize de yorumlanır. Aynı şekilde bu hayırlı dualar dost çevresinden geliyor da olabilir. İş hayatı bakımından yorumlandığında yeni bir işe başlayacak olanları sağlam arkadaşlıklar bekliyor demektir. İş kurmayı düşünen kimseler için oluşan kararsızlıklar geçecek ve kişi sağlam adımlarla ilerleyecektir. Sincap kahve falında genel olarak iyi anlamlar taşıyan bir semboldür. Bunlarla beraber falda sincap görülürse beraberindeki sembollere de dikkat etmek gerekir.

Falda Sincap ile İlgili Diğer Semboller

Fincanda sincabın yanında insan figürünün oluşması fal sahibine yol gösterecek bir kimseye yorumlanır. Bu kişinin söylediklerinin dikkate alınmasında yarar vardır. Bu kişi hane halkından bir büyük olabileceği gibi sağlam bir arkadaş da olabilir. Sincabın yanında herhangi bir harfle birlikte görülmesi; isminin içinde o harf olan bir kişiyle iş konusunda bir iletişim olarak yorumlanır. Bu kişi sizin projeleriniz konusunda destekçi olabilir ve bunu yaparken de çok kararlıdır. Bu kişi yeni tanışılan biri olabileceği gibi eski dostlardan biri de olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git