Süs Köpeği

Süs Köpeği
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.153 kez okundu.

Kahve falında süs köpeği görmek sadık dost ve sadık eş anlamına gelir. Süs köpeği sembolü gören kişinin çevresinde onu son derece destekleyen ve her an arkasında duran kişilerin olduğuna işaret eden bu sembol genellikle son derece güvenilir bir kişi olduğunuzun da işaretidir. Kahve falında süs köpeği görmek sembolün şekline ve çevresinde bulunan diğer sembollere göre farklı şekillerde yorumlanabilir.

Kahve Falında Süs Köpeği

Kahve falında süs köpeği eğer ağzını açmış bir şekilde görünüyorsa size dost görünen fakat arkanızdan kuyunuzu kazan bir kişi olduğu anlamına gelir. Genellikle iyiliği ve dostluğu temsil eden bu sembol bir çok açıdan fal sahibinin güvenilir kişiliği olduğunu müjdeler. Hayatınıza yön vermek amacıyla alacak olduğunuz bazı kararlar sizi olumlu yönde etkileyecek ve karşınıza çıkacak olan fırsatlar hayatınızı daha iyi bir hale getirmenize yardımcı olacak. Kahve falında süs köpeği sembolü eğer uluyormuş gibi görünüyorsa size yakın zamanda büyük bir iş teklifi gelecek demektir.

Falda Süs Köpeği

Kahve falında süs köpeği sembolü görmek aynı zamanda hane içine gelecek olan bir kişi anlamındadır. Bu kişi ile uzun zamandır aranızda yaşanan soğukluğu ve dargınlığı bir kenara bırakmanızın tam sırası. Falda görülen süs köpeği eğer bir kişinin kucağında ise yakın zamanda kendinize bir dost edinebilirsiniz. Hayatınızın daha huzurlu olacağını temsil eden bu sembol genellikle karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git