Tavşan

Tavşan
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.033 kez okundu.

Kahve falında görülen tavşan, fal sahibinin kafasına çok taktığı bir sırrı olduğuna delalet eder. Bu sırrın ortaya çıkmaması için vereceğiniz mücadele şeklinde yorum devam ettirilebilir. Bu uğraş yaşamınızı her anlamda etkileyebilir. Bu sırrı sürekli düşünme ruhsal bunaltıya sebep olabilir. Tavşan ikili ilişkiler için düşünüldüğünde evlenmeyi düşünülen kişinin aile tarafından onaylanmadığına, gizli süren bir ilişkiye delalet etmektedir.

Kahve Falında Tavşan Yavrusu

Fincanda çıkan tavşanlar yavru ise parasal bakımdan şanslı olacağınız anlamına gelir. Ancak bu kazancın süresi çok uzun olmayacaktır. Bu nedenle iyi değerlendirilmesi gerekir. Tavşan yavrusunun tabakta görülmesi aynı anlamların hane halkı ve aile için gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Tavşan yavrusu ve tavşan bir arada görülürse bu anlam daha güzel bir hal alır. Tavşan yavrusu çok sayıda ise kazancın daha bol olacağını ifade eder ancak süresinin kısa sürecek olmasına etki etmez.

Tavşanın Diğer Figürlerle Birlikte Görülmesi

Tavşan birbiriyle bağlantılı olarak genelde havuç ile görüldüğünde fal sahibi hastaysa kısa sürede iyi olacağına delalet eder. Tavşan, kalp ile yakın görünürse platonik bir aşkı sembolize eder. Tavşan ve köpek sembolleri birlikte görülmüşse ele geçen bir kısmetin bir başkası tarafından engelleneceğine ve kaybedileceğine yorumlanır. Tavşan ve köpek tabakta çıkmışsa ailenin huzurunu kaçıracak, kısmetini kapatacak olaylara delalet eder. Tavşanla birlikte başka hayvanlar görüldüğünde görülen diğer hayvanın da anlamına dikkat etmek gerekir. Tavşan ve kedi bir arada görülmüşse tavşan ve kedinin ayrı ayrı kötü anlamlar içermesi bakımından olumlu yorumlanmaz. Gerek tavşan ve köpek gerekse tavşan ve kedi fal sahibi için olumsuz anlamlar barındırır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git