Tavuk ve Civciv

Tavuk ve Civciv
5 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Kahve falında tavuk ve civciv son günlerde de keyfinizi bozan her şeyden uzaklaştığınız gibi, ne konuştuğunu bilmeyen insanları da hayatınızdan tek tek temizliyorsunuz . Sizi geçmişe bağlayan eşinizi kaybettiğiniz için kendinize de sorunsuz bir gelecek çizerek hatıralarınızla yaşamayı planlıyorsunuz. Aslında bu çok doğru bir fikir de değil ve sizi bu fikirden de geri döndürecek bazı insanlar görüyorum. İlk başlarda bu duruma kızabilirsiniz ama daha sonra o insanlara teşekkür de edeceksiniz.

Kahve Falında Tavuk ve Civciv

Kahve falında tavuk ve civciv görmek pek hoşlanmadığınız bir muhabbetten dolayı arkadaş çevrenizle de aranızı açmaya karar vereceksiniz. Sürekli özel hayatınızın merak edilmesi de sinirlerinizi yıpratmaya başlıyor. Yeni bir ilişkiye de hazır olmamanızı kimsenin de anlamamasına kızmayın çünkü etrafınızdaki insanlar sizin mutlu olmanızı istiyor.

Falda Tavuk ve Civciv

Tavuk ve civciv hak etmediğiniz bir muamele de göreceksiniz ama ilahi adalete de inanan bir insan olduğunuz için sabırla bekleyeceksiniz. Çok fazla sabretmenize de gerek kalmadan size çamur atan insanların daha beter durumlara düştüğünü göreceksiniz. İçinizde de büyüttüğünüz korku yeni bir ilişkiye de başlamanızı engelliyor..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git