Tavuk

Tavuk
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.115 kez okundu.

Kahve fincanında görülen tavuk sembolünün birbirinden ayrı çok fazla anlamı vardır. Bu nedenle tavuğun diğer sembollerle bütünleşik olarak yorumlanması daha doğru sonuçlar verebilir. Tavuk iş hayatı, duygusal hayat gibi farklı alanlarda da yorumlanabilir.

Falda Görülen Tavuk Ne Anlama Gelir?

Fal sahibi hasta ise nihayetinde bu hastalığa bir çare bulunacağına işaret eden tavuk, sağlığın tez vakitte yerine geleceğine ve kişinin kendini mutlu hissedeceğine delalet eder. Bunun dışında çalışan kişiler açısından maddi yönden beklenmeyen kayıplara yorumlanabilir. Falda görülen tavuk ayrıca merhametli bir kadına işaret edebilir. Bu kadının fal sahibine ciddi bir yardımı dokunacak şeklinde ifade edilebilir. İş hayatı bakımından yorumlanırsa kişinin üretken bir sürece girişini göstermektedir. Bu durum başarının artmasına ve daha iyi bir hayata delalet eder. İŞ bakımından yeni bir iş olarak yorumlandığı da olmuştur.

Tavuğun Diğer Sembollerle Birlikte Görülmesi

Tavuk yanında fincanda horoz da görülüyorsa eş veya sevgiliyle yapılan tartışmaların artık son bulacağına işaret eder. Sonuç olarak ilişki sağlam bir hal alacaktır. Kuluçkada görülen tavuk fal sahibinin hayatında güzel şeylerin olacağın işarettir. Yumurtlayan tavuk ise arka arkaya gelecek olan başarıları ifade eder. Falda tavuğun yanında kalp görülmesi fal sahibi erkekse iyi bir eş adayının varlığına delalet eder. Tavuğun yanında civciv görülürse bu çocuğu olanlar için onlardan iyi haberler geleceğine yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git