Tavus Kuşu

Tavus Kuşu
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 4.777 kez okundu.

Kahve falında tavus kuşunun görülmesinin maddi ve manevi olmak üzere iki ayrı anlamı bulunur. Manevi anlamlar kişisel veya ikili ilişkiler için geçerli olabilir. Maddi konular ise yine kişisel olabileceği gibi tüm hane halkını kapsayabilir.

Kahve Falında Tavus Kuşunun Manevi Anlamı

Falında tavus kuşu çıkan kişinin iyi huylu olduğu söylenir. Tavus kuşu reel hayatta görkemli bir görünüşe sahiptir ama ses çıkardığında son derece kötü bir hal alır. Bu nedenle çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Tavus kuşu renkli bir kişiliği işaret eder. Falında tavus kuşu çıkan kişiler, çevresindeki herkesi etkileyebilir niteliktedir. Tavus kuşu ayrıca bekâr olan kişiler için güzeller güzeli bir insanla evliliğe işaret eder. Eğer kuşun yanında kalp sembolü de görülürse kusursuz bir insanla evlilik yapacağınıza yorumlanır.

Falda Tavus Kuşunun Maddi Anlamı

Tavus kuşu kahve fincanında görüldüğü maddi bakımdan iyi haberlere işaret eder. Yakın zaman içinde maddi konularda şanslı günlerin sizi beklediğine yorumlanabilir. Fincanın orta kısmında çıkan tavus kuşu iyi bir mirasa da işaret edebilir. Çıkan bu miras öyle az bir miktar da olmayacaktır. Mirasla birlikte gelecek olan para herhangi bir yerden toplu bir ödeme olması anlamında da olabilir. Tavus kuşu ayrıca alınmak istenen bir ev ya da başka bir mülkün sahibi olacağınıza da yorumlanır. Kuşun tüylerinin fazlalığı paranın miktarına yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git