Tay

Tay
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.104 kez okundu.

Kahve falında tay görmek her anlamda başınıza gelecek iyi ve hayırlı olaylara delalet eder. Falda görülen bu sembol genellikle fal sahibi ile ilgili hayırlı haberlerin olacağına ve dileklerinizin yerine geleceğine işarettir. Kahve falında tay sembolü görmek genellikle sıkıntılı olduğunuz dönemlerden kaçınacağınız bir zamanda karşınıza çıkacak sürpriz haberlere işaret eder. Hayatınızın daha huzurlu olacağı bu dönemlerde gelecek ile ilgili olan kaygılarınızı geride bırakmalı ve hayatınıza devam etmelisiniz.

Kahve Falında Tay

Kahve falında tay sembolü hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Eğer bekar iseniz kısa süre içinde karşılaşacağınız bir kişi ile tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz. Falda tay sembolü görmek hayatınıza girecek olan hayırlı bir kısmete işaret eder. Genellikle kendiniz ile ilgili beğenmediğiniz yönleriniz olsa da sizi olduğunuz gibi kabul edecek ve mutlu etmek için elinden geleni yapacak bir kişi ile karşılaşacaksınız demektir. Ayrıca kahve falında tay görmek elinize geçecek olan büyük bir fırsata da işarettir. Kısa süre içinde hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve bu sayede hüzünlü olduğunuz zamanları geride bırakabilirsiniz.

Falda Tay

Kahve falında tay sembolü aynı zamanda yeni bir dosta ve arkadaşa da delalettir. Zaman zaman zorluklar yaşamış olsanız da artık hepsinin geride kaldığını simgeleyen tay sembolü huzurun kapınızdan eksin olmayacağını delalet eder. Maddi anlamda çektiğiniz sıkıntıları geride bırakacak ve büyük bir rahatlamaya kavuşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git