Tilki

Tilki
22 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.530 kez okundu.

Kahve falında tilki görmek çevrenizde size düşman olan ve kötülüğünüzü isteyen kişiler olduğuna delalet eder. Hayatınız ile ilgili bir takım kararları alırken kendinizi korumanız gerektiğini gösteren tilki sembolü gelecek ile ilgili planlarınızı kimse ile paylaşmamanız için de bir uyarı anlamı taşır. Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli olmalısınız. Alacak olduğunuz kararları kimse ile paylaşmamanız sizin için en hayırlı olacaktır.

Kahve Falında Tilki

Kahve falında tilki sinsi bir düşmanın varlığına işarettir. Kısa zamanda karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda geçecek olan münakaşa sizi daha zorlu bir konuma sokabilir. Bu kişi yakın zamanda hanenizin içine de gelecek ve aile ortamında bir huzursuzluk yaratacak. Bu durumda daha temkinli olmanızda fayda var. Hane içinde yayılan bir takım dedikodulara kulak asmamanızda fayda var. Bu durumların üstesinden gelirseniz kısa sürede huzurunuz artacak ve mutlu bir döneme gireceksiniz. Yakın arkadaşlarınız ile aranızda geçen büyük bir konuşma kısa sürede sizin odak noktası olmanızı sağlayacak ve birçok kişi sizin için çaba harcayacak.

Falda Tilki

Falda tilki görmek genellikle sinsi bir düşman ile yorumlanır. İş hayatınızda karşınıza çıkacak bir takım sorunlardan uzaklaşmanız gerekiyor. Kısa zamanda büyük işlerin üstesinden geleceğiniz bir döneme gireceksiniz. Maddi açıdan elde edeceğiniz kazançlar sizi daha da büyük paralar kazanmaya yarayacak. Maddi sıkıntılarınız geride kalacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git