Trampet

Trampet
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 582 kez okundu.

Kahve falında trampet görmek başınıza gelecek olan bazı olayların habercisidir. Kahve falında görülen trampet sembolü genellikle hayatınızı kolaylaştıracak bazı olaylara delalettir. Çevrenizde bulunan ve size çok fazla yardımı dokunan kişiler hayatınızı oldukça üst bir seviyeye taşımanızı sağlayacak. Kısa süre içinde küçük çaplı bir toplantıya katılabilir ve bu durumda alacak olduğunuz bir takım haberler sizi son derece mutlu edecek.

Kahve Falında Trampet

Kahve falında trampet görmek iş hayatınızda bir çok konuda fırsatlara işarettir. İş yemeğine çıkabilirsiniz ve bu durumda bir kutlamaya şahit olabilirsiniz. Kahve falında bu sembol maddi açıdan yaşayacağınız rahatlama ve huzura da işaret etmektedir. Genellikle kendi iyiliğiniz girişimlerde bulunmanız sizi son derece zor duruma sokabilir. Kahve falında trampet gören kişiler genellikle hayatının bir kısmını sıkıntıya sokabilir. Falda görülen bu sembol katılacak olduğunuz bir toplantıya ve bir kutlamaya da işarettir. Çevrenizde size çok fazla sıkıcı gelen ve çok konuşan kişilerin varlığı sizi rahatsız edebilir.

Falda Trampet

Kahve falında trampet çalan bir kişi görmek hane içinde çok konuşan bir kişiye ve bu kişinin yayacak olduğu asılsız bir çok habere de işaret eder. Aileniz ile aranıza girecek olan bazı sorunlar hayatınızın daha yolunda gitmesi için bir çaba göstermeniz gerektiğine işarettir. Kahve falında trampet sembolü hane içindeki dedikodulara işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git