Üç Dolu Nokta

Üç Dolu Nokta
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 663 kez okundu.

Kahve falında üç dolu nokta görmek genellikle yarım kalmış bir kaç işiniz olduğunu işaret eder. Hayatınız ile ilgili sizi değişime uğratacak bir kaç haber alabilirsiniz. Kendinizi oldukça üst bir konuma ulaştırmak için elinize geçecek olan fırsatları iyi şekillerde değerlendirmeniz sizin açınızdan oldukça önemli olabilir. Kahve falında üç nokta görmek hayatınızın daha iyi bir yer haline geleceği anlamına gelir ve başladığınız işleri kısa süre içinde sonlandırmanız için bir uyarı anlamı da taşır.

Kahve Falında Üç Dolu Nokta

Kahve falında görülen üç dolu nokta sembolü genellikle kolay yoldan ulaşacağınız bir takım başarılara delalet eder. İş hayatınızda önünüze çıkacak olan bazı aksaklıkları görmezden gelerek elde edeceğiniz başarı hayatınız için son derece önemli olabilir. Kısa süre içinde elinize geçecek olan büyük miktardaki bir parayı olumlu yönde değerlendirmeniz gerekiyor. Kahve falında görülen bu sembol ilişkilerinizin ne kadar zor olduğunu ve bu durumu sizin için iyi bir tarafa çevirmeniz gerektiğinin işaretidir.

Falda Üç Dolu Nokta

Kahve falında üç dolu nokta görmek sembolün şekline göre değişkenlik gösteren yorumlar içerir. Eğer noktalar üst üste ise kısa sürede alacak olduğunuz bir haber geçmişinizde yapmış olduğunuz ve tamamlamadığınız bir işinizin olduğunu ve bu işin artık bir sonuca ulaşması gerektiğini işaret eder. Kahve falında üç dolu nokta sembolü görmek gelecek ile ilgili kaygılarınızdan artık arınmanız gerektiği anlamına da gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git