Ud

Ud
20 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.

Kahve falında ud görmek yaşanacak sıkıntılı olayların habercisidir. Hayatınızda yolunda gitmeyen bir zaman dilimine girebilirsiniz. Ud sembolü genellikle fal sahibinin biraz daha temkinli olması için bir uyarı anlamına gelir. Kahve falında ud görmek sıkıntılı dönemler yaşayacağınız anlamına gelir ve bir uyarı olarak nitelendirilebilir. Falda görülen bu sembol hayatınızın kötü zamanlara doğru ilerlediğini işaret eder. Genellikle geçmişiniz ile alakalı bir takım sorunlar karşınıza çıkabilir. Kahve falında görülen bu sembol yaşamınızın biraz daha karmaşık hale geleceğinin işaretidir.

Kahve Falında Ud

Kahve falında ud görmek aynı zamanda beklenmedik bir olaya da işaret eder. Karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda yaşanacak küçük tartışmalar sonucu üzüntü duyacağınız bir takım durumlar ile karşı karşıya kalmanız mümkün. Aynı zamanda iş hayatınızda da beklenmedik bazı kararsızlıklar ile çelişebilir, zor kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Genellikle sevdiklerinize olan güveninizin sarsıntıya uğrayacağı bu dönemlerde kendinizi korumalı ve sırları herkes ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz.

Falda Ud

Kahve falında ud sembolü aynı zamanda hanede yaşanacak sıkıntılı haberlere de delalet eder. Aileniz ile aranızda bir tartışma yaşayabilir ve bu durum karşısında haksızlığa uğrayabilirsiniz. Eğer falda ud çalan bir kişi var ise size yalanlar ile gelecek olan bir arkadaşınızın olduğunu ve bu durumun sizi zor durumda bırakacağını işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git