Ütü

Ütü
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 408 kez okundu.

Kahve falında ütü görmek genellikle zor günler geçireceğinize işarettir. Falda görülen ütü sembolü hayatınızın sıkıntıya gireceğini ve bazı kararları alırken zorlanacağınızı işaret eder. Kahve falında ütü görmek genellikle karşınıza çıkacak fırsatların sizin açınızdan pek de hayırlı olmayacağını ve bu fırsatları değerlendirirken kendinizden ödün vermek zorunda kalacağınızı işaret eder. Kahve falında ütü görmek her açıdan aklınıza gelebilecek fikirleri ve bu fikirler sayesinde olayların üstesinden geleceğinizi delalet eder. Kahve falında ütü sembolü görmek aynı zamanda karanlık zamanların aydınlığa ulaşacağını da işaret eder.

Kahve Falında Ütü

Kahve falında ütü görmek birkaç kişi ile aranızda yapacak olduğunuz bir görüşmeye delalet eder. İş hayatınızda olumsuzluklara yol açacak bu görüşmeler sizin için oldukça sıkıntılı bir duruma gelebilir. Kahve falında ütü görmek genellikle hayatınızın zor dönemlerinde kendiniz ile ilgili bazı sorunlara çözüm bulmanız gerektiğine işarettir. Falda görülen ütü sembolü her açıdan sıkıntının üstesinden geleceğinize ve bu durumları atlatacağınıza işarettir.

Falda Ütü

Kahve falında ütü görmek aynı zamanda hane içinde yaşanan bazı tatsızlıkların geride kalacağına ve hayatınıza devam etmeniz gerektiğine işarettir. Aileniz ile aranızdaki sorunları görmezden gelmeli ve onlar için elinizden geleni yapmalısınız. Kahve falındaki ütü sembolü bazı sırların ortaya çıkacağına delalettir. Kısa süre içinde hayatınızda bazı değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu durumlardan kaçınmamalı ve bu durumlara alışmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git