Volkan

Volkan
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 495 kez okundu.

Kahve falında volkan görmek fal sahibinin son derece sinirli ve stresli bir kişiliği olduğunu gösterir. Volkan sembolü genellikle çevrenizden gelecek olan bir takım haberlere aşırı sinirlenerek etrafınızda bulunan kişileri korkutacağınızı işaret eder. Kahve falında volkan sembolü görmek genellikle yaşadıklarınızın bir bakıma kolay olmadığını ve bu durumlar karşısında kişiliğinizin aşırı yıprandığını işaret eder. Kahve falında volkan sembolü aynı zamanda aşırı kin tutan bir yapınızın olduğunu gösterir.

Kahve Falında Volkan

Kahve falında görülen volkan sembolü hayatınızı değiştirecek bazı kararlar almanız gerektiğini gösterir. Kısa zaman içinde iş hayatınızda bir takım huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda sinirlerinize hakim olmalı ve çevrenizden gelecek olan kötü yorumlara aldırmamalısınız. Kahve falında volkan sembolü görmek aynı zamanda karşınıza çıkacak kötü bir arkadaş anlamına da gelmektedir. Bu kişi iş hayatınızın yolunda gitmemesi için elinden geleni yapacak ve sizi üzüntüye uğratacak.

Falda Volkan

Kahve falında volkan sembolü hane içinde sinirli tavırlarınız sebebi ile çevrenizden alacağınız tepkiler olduğunu işaret eder. Hayatınızın düzene girmesi için biraz daha çaba göstermeli ve aileniz ile olan ilişkilerinizi yıpratmamalısınız. Fal sahibinin asabi bir yapısı olduğu anlamına gelen volkan sembolü eğer patlamış bir durumda ise kısa süre içinde yaşayacağınız bazı tatsızlıklar sizi fazlasıyla yıpratabilir. Genellikle zorlu dönemlere işaret eden bu sembol hayatınızın her aşamasında kendinizi korumanız gerektiği için de bir uyarıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git