Vücut

Vücut
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 302 kez okundu.

Kahve falında vücut görmenin bir çok farklı anlamı vardır. Vücut sembolünün şekli, boyutu, konumu, formu ve bulunduğu yer oldukça büyük etkenler ifade eder. Kahve falında görülen bu sembol hayatınızın büyük bir değişime uğrayacağı ve gelecek ile ilgili kaygılarınızın bir son bulacağı anlamına gelir. Birden fazla anlamı olan vücut sembolünün bir diğer anlamı da kişiliğinizin kısa süre içinde bir değişime uğrayacağıdır.

Kahve Falında Vücut

Kahve falında vücut görmek iş hayatınızda önünüze çıkacak olan bir takkım fırsatlara ve bu fırsatlar ile ilgili elinize geçecek gelire işarettir. Maddi açıdan sıkıntılarınızın geçeceği, rahatlamaya ulaşacağınız bir döneme işaret eden bu sembol iş hayatınızda yolunda gitmeyen bir çok konuda daha iyi bir konuma ulaşacağınız anlamına gelir. Falda vücut sembolü eğer bir erkeğe ait ise patronunuz ya da yöneticiniz tarafından alacak olduğunuz bir fırsat sizi üst konuma ulaştıracak ve büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Eğer falda kadın vücudu görmüşseniz bu durum da sizi üzecek olan bir olaya işaret eder. İş yerinde sizi çekemeyen be kötülüğünüzü isteyen kişiler olduğuna delalet eder.

Falda Vücut

Kahve falında vücut görmek aileniz ile aranızda yaşanacak bazı sürtüşmelere ve bir takım sıkıntılara delalettir. Hane içine girecek olan bir kişi aileniz ile aranızda bir takım sorunları tetikleyebilir ve sizi zor duruma sürükleyebilir. Bu durumlardan kaçınmak için elinizden geleni ardınıza koymamalı ve aileniz için daha çok çaba harcamalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git