Yanan Mum

Yanan Mum
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 707 kez okundu.

Kahve falında yanan mum görmek bir çok açıdan hayatınızın daha iyi bir hale geleceğine işarettir. Kısa süre içinde önünüze çıkacak olan fırsatları değerlendirmenizde oldukça büyük fayda var. Falda yanan mum görmek fal sahibinin umudunu asla yitirmemesi gerektiğini ve hayatında yolunda gitmeyen bir takım durumlardan kısa süre içinde kurtulacağı anlamına gelir. Kahve falında yanan mum görmek bir çok açıdan elinize geçecek olan fırsatları değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder.

Kahve Falında Yanan Mum

Kahve falında yanan mum görmek iş hayatınızda desteklendiğinizin işaretidir. Yönetici ya da patronlarınız tarafından yaptığınız projeler son derece beğeniliyor ve bu durum sizin için oldukça hayırlı bir hal alabilir. Falda görülen yanan mum sembolü ilişkilerinizi yoluna sokmak ve maddi kazancınızı arttırmak için oldukça önemli bir semboldür. Falda yanan mum görmek bir çok açıdan elinize geçecek olan fırsatların sizi olumlu yönde etkileyeceği anlamına gelir ve hayatınızın daha iyi bir yer haline geleceğini işaret eder.

Falda Yanan Mum

Kahve falında yanan mum görmek umudunuzu asla yitirmemeniz gerektiğini işaret eder. Olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmalı ve elinizden geldiğince kendinizi memnun edecek şeylere odaklanmalısınız. Eğer yanan mum sembolünün yanında bir insan figürü var ise hane içinde sizi destekleyen bir kişi olduğu anlamına gelir. Kısa süre içinde zorlu dönemlerinizi geriden bırakacağınız ve mutlu olacağınız bir kaç haber alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git