Yedi Başlı Ejderha

Yedi Başlı Ejderha
26 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

Kahve falında yedi başlı ejderha sembolü çok sık rastlanan bir sembol olmamakla birlikte bir çok farklı anlam ifade eden bir semboldür. Yedi başlı ejderha sembolü genellikle çevrenizden gelecek olan zararlara karşı kendinizi iyi şekillerde savunduğunuzu işaret eder. Kahve falında görülen bu sembol her açıdan oldukça başarılı bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Kahve falında yedi başlı ejderha görmek aynı zamanda yaşanacak talihsiz olayların da habercisidir.

Kahve Falında Yedi Başlı Ejderha

Kahve falında yedi başlı ejderha sembolü hayatınızın bir kısmında yaşayacak olduğunuz pişmanlıklar olduğunu delalet eder. Ayrıca geriye kalan yaşantınızdan kendinizi soyutlamaktan vazgeçmeli ve sorunlarınızın üstüne gitmelisiniz. Pes etmeyen bir yapıya sahip olmanız patronlarınızın ve yöneticilerinizin gözünden kaçmıyor. Kahve falında yedi başlı ejderha görmek hayatınızın maddi anlamda değişime uğrayacağını delalet eder. Karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirirken biraz daha temkinli olmanızda fayda var.

Falda Yedi Başlı Ejderha

Kahve falında yedi başlı ejderha görmek her açıdan önünüze çıkacak olan fırsatları aileniz ile birlikte değerlendirmeye almalı ve bunları en doğru şekilde uygulamalısınız. Kahve falında yedi başlı ejderha görmek her açıdan zorluklara ve tabii tutulacağınız imtihanlara işarettir. Falda yedi başlı ejderha sembolü aklınızı başınızdan alacak bir kişi ile tanışacağınız anlamına da gelir. Yeni bir ortama adım atacak ve büyük bir mutluluk etrafınızı saracak. Falda görülen bu sembol hayatınızın olumlu yönde değişeceğini gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git