Yılan Balığı

Yılan Balığı
1 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.274 kez okundu.

Kahve falında yılan balığı çok hayırlı bir haber ile hanen de müjdelenecek. Haber o kadar hayırlı ki sevinçten de adeta havalara uçacaksın. Devlet ile de ilgili bir işin var ve bu işin biraz uzun vaade de olsa da olumlu olarak sonuçlanacaktır. Bu aralar fazla kuruntu yapıyorsun ama bu kuruntuların yersiz de. Doktorluk ufak bir rahatsızlığın sanki olacak gibi sanki senin.

Kahve Falında Yılan Balığı

Kahve falında yılan balığı görmek birinden yardım beklentisi içindesin de ve bu kişi de sana yardım etmeye de hazır görünüyor. Oldukça karamsar gördüm seni ama hiç gerek de yok bu kadar karamsarlığa. Çünkü çok aydın günler de seni bekliyor. Yeniden bir yuva kurmak için biriyle de tanışacaksın. Kuracağın bu yuva hem çok bereketli olacak hem de sana çok iyi gelecektir de.

Falda Yılan Balığı

Yılan balığı ölenle ölünmüyor ki hayat devam ediyor da. Depresyona girmenin de zamanı değil. Sen böyle davrandıkça büyük iş tekliflerini de kaçırıyorsun. Yediklerine de dikkat et çünkü fazla abur çubur kilo yapar bu sağlığını olumsuz etkiler de. Çok güzel bir dileğin de gerçek olacak ve hayatın bir anda değişerek de senin şuan ki ruh haline de olumlu olarak yansıyacak.

Etiketler:

Yılan Balığı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Falımda yılan balığı çıktı ne güzel

Sayfa başına git