Zeytin Dalı

Zeytin Dalı
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.

Kahve falında zeytin dalı görmek bir çok mutluluk yaşayacağınız anlamına gelir. Falda görülen bu sembol hayatınızın daha iyi bir hal alacağına ve mutluluğun kat kat artacağına işarettir. Kahve falında görülen zeytin dalı sembolü hayatınızın değişeceği ve huzurunuzun artacağına işarettir. Kısa süre içinde karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi şekilde değerlendirmeniz için bir uyarı anlamı da taşır.

Kahve Falında  Zeytin Dalı

Kahve falında zeytin dalı sembolü görmek genellikle karşınıza çıkacak olan iş tekliflerini ve büyük fırsatları işaret eder. İş hayatınızda bir terfi söz konusu olabilir ve maddi açıdan elinize geçecek olan büyük fırsatlar sizi kısa süre içinde mutlu olmaya terfi ettirecek. Alacak olduğunuz bir hediye sürpriz dolu bir zaman dilimi sizi bekliyor. Kısa sürede bir çok konuda yaşamakta olduğunuz endişeler sona erecek ve hayatınızı daha iyi bir konuma ulaştıracak. Kahve falında zeytin dalı görmek bir çok açıdan karşılaşacağınız sürprizle anlamına gelir.

Falda Zeytin Dalı

Kahve falında zeytin dalı görmek genellikle hane içinde karşınıza çıkacak bir çok mutluluğa ve huzurlu habere işarettir. Karşınıza çıkacak olan bir kişi ile aranızda yaşayacağınız bir takım sorunlar kısa süre için de olsa huzurunuzu bozabilir. Uzun zamandır dargın olduğunuz bir kişi ile aranızdaki sorunları çözüme ulaştıracak ve dargınlığınızı sonlandıracaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git